Menu Zamknij

Keratynowe prostowanie włosów – Fryzjer Warszawa

Ludzki włos w 85% zbudowany jest z protein tworzących we włosach keratynę. Dlatego jej niedobór tak znacząco wpływa na ich stan, a wraz z tym podatność na stylizację i skłonność do uszkodzeń. Włos z zaburzoną strukturą wewnętrzną i niedostateczną ilością keratyny jest bardzo podatny na wypadanie, a to prosta droga do przerzedzenia. Ubytki keratyny są problemem powszechnym, a z jej konsekwencjami zmagają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Keratynowe prostowanie włosów okazuje się być remedium na to zmartwienie, dogłębnie odżywiając i regenerując osłabioną strukturę od podstaw. Keratyna pod wpływem wysokiej temperatury stosowanej w trakcie zabiegu osiąga największą wchłanialność, dzięki czemu odżywia od wewnątrz, a nie jedynie powierzchownie. Można obrazowo przedstawić ten proces jako dosłowne wprasowanie substancji odżywczych w najgłębsze warstwy – czyli tam, gdzie potrzebne są najbardziej. Tak zbudowane, silne wewnętrzne rusztowanie sprawia, że włos jest również bardziej odporny na czynniki zewnętrzne. Efekt wyprostowanych włosów jest więc tylko jedną z korzyści jakie niesie za sobą taka procedura. Ogromną zaletą zabiegu jest jego naturalność. Został on oparty na substancjach bezpiecznych dla struktury wewnętrznej komórek włosa.

Zabieg pierwotnie stworzony był z myślą o puszących się włosach Brazylijek. Szybko dostrzeżono długotrwałe korzyści jakie za sobą niesie i dziś podbija salony fryzjerskie na całym świecie.

Keratynowe prostowanie włosów – jak długo się utrzymuje?

Fryzjer warszawa Centrum, Salon fryzjerski warszawa centrum, Dobry fryzjer warszawa, Fryzjer warszawa cennik, Fryzjer śródmieście, Fryzjer męski Warszawa centrum, Fryzjer damski warszawa centrum, Najlepszy fryzjer w Warszawie

Podstawowym celem zabiegu jest odbudowa uszkodzonej struktury wewnętrznej, odżywienie, wzmocnienie oraz wygładzenie. Wyprostowane włosy tworzą rodzaj tafli pełnej blasku. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Tuż po jego zakończeniu możesz wyjść z salonu ciesząc się mocnymi, jedwabiście miękkimi, gładkimi i lśniącymi włosami. Działanie powoduje długotrwałe uruchomienie procesów odbudowy wewnętrznej włosów i ich nawilżenie od środka. Przy właściwej pielęgnacji – pozwala cieszyć się pięknymi i łatwymi w układaniu włosami bardzo długi czas. Wiele kobiet docenia fakt, że nie muszą za każdym razem po umyciu głowy spędzać długich minut na ich prostowaniu czy modelowaniu. Po zabiegu samo suszenie przebiega znacznie krócej i bardzo często okazuje się, że w zupełności wystarczy do uzyskania fryzury jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. W składzie naszych produktów, stosowanych podczas keratynowego prostowania włosów, znaleźć można nie tylko tak cenną dla włosów keratynę, ale również antyoksydanty, witaminy i inne składniki odżywcze. Dzięki temu proces odnowy głębokich struktur włosów przebiegać będzie jeszcze długo po zakończonym zabiegu.

Średni czas utrzymywania się keratyny wewnątrz włosa to 3 do 6 miesięcy. Wiele zależy od właściwej pielęgnacji i zdrowego stylu życia. Pielęgnacja nie jest skomplikowana, a w jej ramach można stosować odpowiednie odżywki i szampony dla włosów po keratynowym prostowaniu.

Ile kosztuje keratynowe prostowanie włosów?

Koszt keratynowego prostowania włosów uzależniony jest od tego, jakiej długości są Twoje włosy. Mieści się w przedziale 500-700 złotych, a średni czas procedury to około 2-3 godzin.

Będące marzeniem wielu kobiet: błyszczące, gładkie, a przede wszystkim zdrowe włosy zdecydowanie są warte swojej ceny. Zdecydowana większość Pań, które zdecydowały się na ten zabieg jest zdania, że czasu jaki udało im się zaoszczędzić na modelowaniu i prostowaniu nie da się przecenić. Biorąc pod uwagę wszystkie korzyści jakie niesie za sobą zabieg, na pewno nie warto w jego kwestii być przesadnie oszczędną. Jakość wykorzystanych produktów oraz doświadczone dłonie fryzjera zagwarantują efekt obok którego nie da się przejść obojętnie.