Menu Zamknij

Przedłużanie włosów Warszawa

Przedłużanie włosów jest bezinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem, podczas którego nasze pasma mogą być wydłużone nawet o 60cm. Jest zbawieniem dla wszystkich kobiet, które marzą o pięknych, długich, lśniących i gęstych włosach, lecz matka natura ich nimi nie obdarzyła lub po prostu nie mają cierpliwości ich zapuszczać. Dzisiejsze techniki fryzjerskie dają nam możliwość uzyskania upragnionej długości włosów nawet w kilkadziesiąt minut! Jesteście ciekawi jak to się odbywa?

Rodzaje włosów do przedłużania w naszej ofercie

W salonie nasze klientki mogą wybrać pasma z włosami naturalnymi. Spośród naszej oferty dostępne są:

  • Hairtalk Extensions – włosy pochodzenia indyjskiego. Łuska włosowa została zachowana, a włosy są zamocowane do taśmy zgodnie z jej naturalnym kierunkiem. W zależności od wzrostu włosa, jedna aplikacja wystarczy nawet na 8-12 tygodni. W ofercie znajduje się 65 kolorów, co daje nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla różnych typów włosa.
  • Balmain – wysokiej jakości włosy do przedłużania, cenione na całym świecie. Wyróżnia je ich struktura – są grubsze, przez co nieco mniej podatne na stylizacje. Waga pasemka została specjalnie dobrana tak, aby nie przeciążała i była bezpieczna dla cebulek włosów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Każde zagęszczanie i przedłużanie włosów odbywa się po poprzedniej konsultacji. Do naszych klientek podchodzimy indywidualnie, a wieloletnie doświadczanie w przedłużaniu oraz odbyte szkolenia pozwalają na proste doczepienie pasm w jak najbardziej profesjonalny sposób.

Jaka metoda przedłużania włosów jest najlepsza?

Na rynku istnieje wiele metod przedłużania i zagęszczania włosów, z którymi jesteśmy zaznajomieni – m.in. metoda keratynowa, metoda tape, metoda pętelkowa. W salonie używamy jednak tej jednej, która jest szczególnie polecana i uznawana za najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną, czyli metoda kanapkowa. Poszczególne pasma grupuje się, przekładając je niczym składniki w kanapce – doczepka, naturalne włosy, potem znowu doczepka itd. – stąd nazwa metody. Pasma do doczepiania znajdują się na bezbarwnych, silikonowych taśmach, które dokleja się tuż przy skórze do pasm prawdziwych włosów. Dodajmy, że taśma jest niewyczuwalna i bardzo lekka, dzięki czemu nie obciąża włosów i zapewnia stuprocentową wygodę w noszeniu. Przedłużone kosmyki można do woli stylizować i upinać. Istotnym też jest, że przeźroczyste paski nie są widoczne, przez co efekt jest bardzo naturalny. Z powodzeniem mogą sięgać po nią także panie, które zmagają się z łamliwymi, cienkimi i osłabionymi zabiegami fryzjerskimi włosami.

Przedłużanie włosów przed i po

Przedłużanie włosów metodą kanapkową to idealne rozwiązanie na wymarzoną długą fryzurę w krótkim czasie. Zobaczcie kilka zdjęć z zabiegu wykonanych w naszym salonie.

W jaki sposób dbać o przedłużone włosy?

Jako profesjonaliści, do usługi doczepiania używamy naturalnych włosów. Dlatego aby móc cieszyć się ich dobrą kondycją jak najdłużej, trzeba o nie dbać w zupełności jak o własne.

Mycie

Przed każdym myciem należy dokładnie rozczesać pasma, zaczynając od końców, stopniowo przechodząc coraz wyżej. Dzięki temu włosy nie będą się plątały. Do mycia używaj delikatnych szamponów nawilżających i letniej wody. Najlepiej myj pasma na stojąco – nie powinno się myć doczepionych włosów z pochyloną głową. Najbardziej zanieczyszczone są włosy przy skórze głowy i sama skóra głowy, stąd przedłużone włosy nie wymagają szorowania. Wystarczy, że spłynie po nich piana z szamponu.

Suszenie

Po myciu włosy powinno się delikatnie odcisnąć w ręcznik. Nigdy trzeć, gdyż to je znacznie osłabia. Należy je suszyć chłodnym lub letnim powietrzem, używając suszarki jonizującej i zaczynać od nasady po same końcówki. Pamiętaj, że wysokie temperatury mogą rozluźnić łączenia włosów przedłużanych.

Modelowanie

Doczepiane włosy można kręcić i prostować (pamiętaj, by temperatura nie była ustawiona na wyższą jak 180 stopni), jednak nie należy tego robić zbyt często. Dlatego po myciu najlepiej modeluj je na szczotkę, a dzięki temu zyskasz też objętość. Pamiętaj, aby zawsze zabezpieczyć włosy kosmetykami termoochronnymi.

Pielęgnacja

Kluczowym aspektem w dbaniu o przedłużone włosy jest ich nawilżanie. Warto zaopatrzyć się w profesjonalną odżywkę, która dostarczy wszelkich składników odżywczych. Nakładaj ją przede wszystkim na końce oraz wzdłuż łodygi.

Co poza tym? Pamiętaj, by nie nagrzewać łączeń oraz nie nakładać na nie preparatów. Nigdy nie chodź spać z mokrymi włosami, a kładąc się zaplataj je w luźny warkocz związany frotką. Zminimalizuje to uszkodzenia włosów, które powstają wskutek ocierania się pasemek o materiał poduszki.

Zapraszamy do przedłużania włosów w salonie Dawid Krynicki

Zdobyte doświadczenie naszych stylistów sprawia, że usługa przebiega sprawnie, a klientki wychodzą zachwycone nową fryzurą. Daj się przekonać na własnej skórze i zarezerwuj wizytę już dziś! Zrobisz to wygodnie korzystając z aplikacji moment lub dzwoniąc bezpośrednio do salonu – 690 019 901.