Menu Zamknij

Metamorfoza włosów Warszawa

Metamorfoza ma wiele interpretacji – tą fizyczną, ale także duchową i psychologiczną. Chcemy wyjść z salonu odmienieni i odprężeni. Chcemy być dumni i pewni siebie. Nasza odmiana ma być powodem do uśmiechu i radości. Ma zmienić nas oraz nasze nastawienie. Ma być w końcu źródłem energii, którą chcemy się dalej dzielić z ludźmi.

Usługa metamorfozy włosów

Każdą metamorfozę zaczynamy od konsultacji. Istotne jest wsłuchanie się w potrzeby konkretnej osoby oraz zwrócenie szczególnej uwagi jak zachowują się jej włosy. To usługa szyta na miarę. Trzeba brać pod uwagę cały wygląd i wizerunek klienta – charakter, styl, osobowość i temperament. A jeśli ktoś nie wie czego chce, stylista powinien poradzić i wskazać stylizację, w której dana osoba poczuje się wyjątkowo. Fryzurę dobieramy do kształtu twarzy, koloru cery i oczu. Tworzymy indywidualne mieszanki farb, by efekt końcowy był możliwie najbardziej spersonalizowany. Pamiętajmy jednak, że nie dla każdego metamorfoza to drastyczna zmiana włosów z ciemnych na jasne, czy z bardzo długich na krótkie. Czasami to małe kroki, które malują uśmiech na buzi.

Metamorfoza włosów Warszawa – przed i po

Zobaczcie najciekawsze metamorfozy, jakie wykonaliśmy w ostatnim czasie. Mamy nadzieję, że efekt końcowy Was zachwyci i sprawi, że sami poczujecie chęć zmiany fryzury 🙂 W trakcie zmiany nie zapominamy również o solidnej pielęgnacji włosów i maksymalnym dopieszczeniu ich składnikami odżywczymi.

Koloryzacja włosów ciemnych na blond

Kiedy chcemy przejść z koloru ciemnego do blondu, musimy liczyć się z kilkoma wizytami. W salonie nie rozjaśniamy włosów na folię, przez co proces trwa nieco dłużej, ale też włos nie jest spalony a nasza głowa pokryta nierównymi żółtymi plamami. Zwykle najlepszym sposobem na rozjaśnienie będzie zrobienie refleksów na włosach. W ten sposób możemy uzyskać efekt naprawdę sporego rozjaśnienia włosów.

Zmiana koloru włosów

Przy zmianie z koloru jasnego na ciemny sprawa już wygląda prościej. Pożądany efekt możemy uzyskać przy jednej wizycie, mając jednak na uwadze, że naturalnym jest wypłukiwanie się koloru z każdym myciem. Dlatego między koloryzacjami zalecane jest tonowanie.

Z długich na krótkie

Zdecydowanie lubimy takie zmiany, gdyż dodają charakteru. A ostatnio coraz więcej Pań preferuje ostre cięcie 🙂 Oczywiście zawsze przy nadaniu formy fryzury, dopasowujemy ją do kształtu twarzy.

Z krótkich włosów na długie

I w tą stronę się często zdarza. W salonie przedłużamy włosy metodą Hairtalk Extensions oraz wykonujemy przedłużanie keratynowe

Włosy kręcone

Do najłatwiejszych nie należą, ale i z nimi radzimy sobie świetnie! W naszym salonie wykonujemy zabieg trwałej ondulacji, który ponownie staje się coraz bardziej popularny!

Metamorfoza Warszawa – Dawid Krynicki

W życiu każdego z nas przychodzi chęć zmiany, nawet tej niewielkiej. Pragniemy poeksperymentować. Wyglądać inaczej i dzięki temu poczuć się inaczej – wyjątkowo. Chcemy zmienić swój wizerunek. Chcemy, by ktoś pomógł zatroszczyć się o nasz wygląd, dobrał długość włosów do kształtu twarzy, odcień farby do koloru cery etc. Chcemy się zrelaksować na fotelu i mieć poczucie, że stylista wie co robi, a my oddaliśmy swoje włosy w najlepsze ręce. Jeśli czujesz, że nadszedł u Ciebie czas metamorfozy, marzysz o lśniących i zadbanych po naszej pielęgnacji włosach – zapraszamy. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, byś czuł się możliwie najbardziej dopieszczony i zadbany.

690 019 901 / www.dawidkrynicki.pl

INNE METAMORFOZY