Menu Zamknij

Fryzjer damski Warszawa

Niejednokrotnie znalezienie dobrego fryzjera damskiego zajmuje trochę czasu. W dążeniu do idealnej fryzury odwiedzamy różne salony, szukając stylisty, który spełni nasze oczekiwania i nie obetnie 15stu centymetrów gdy prosimy jedynie o końcówki ;). Jedno możemy Ci zapewnić – gdy trafisz do nas, będziesz mogła zapomnieć o wizytach w innych salonach.

Strzyżenie damskie w naszym salonie

Strzyżenie damskie to podstawowa usługa, z której powinno się korzystać średnio co 1,5 – 2 miesiące, by końce były zdrowe i zadbanie. W naszym salonie odbywa się w pełnym porozumieniu. Nie musisz obawiać się o swoje włosy – są w najlepszych rękach doświadczonych fryzjerów, dla których fryzjerstwo damskie nie ma żadnych tajemnic.

Strzyżenie włosów krótkich

Włosy krótkie posiadają wiele zalet – są modne, twarzowe, sexy, nie wspominając o wygodzie noszenia. Ich mycie i układanie ich zajmuje niewiele czasu i w łatwy sposób można uzyskać gotowe uczesanie. Nic więc dziwnego, że panie coraz częściej decydują się na taką fryzurę, a w Internecie można zainspirować się zdjęciami wielu gwiazd, które świetnie wyglądają we włosach krótkich. Przy odpowiednio wykonanym strzyżeniu, krótkie włosy mogą być prawdziwym dziełem sztuki. Trzeba jednak pamiętać, że przy tej długości wymagane jest częste odwiedzanie fryzjera i regularne strzyżenie.

Strzyżenie włosów średnich

Włosy średnie z reguły zaczynają się od linii brody i sięgają po ramiona. Przy tej długości nasi fryzjerzy zwykle decydują się na strzyżenie geometryczne z precyzyjną linią cięcia, które jest dopasowane do rysów twarzy. Dbamy też o to, bo fryzura była łatwa w stylizacji i utrzymaniu na co dzień.

Strzyżenie włosów długich

Długie włosy to najczęstsze pragnienie kobiety. Wiele pań uważa, że mowa o nich gdy sięgają po pas, jednak realnie mamy z nimi do czynienia już gdy są poniżej ramion. Przy gęstych włosach nasi styliści proponują cieniowanie, które nadaje włosom lekkości. Przy tej długości bardzo ważne jest pamiętanie o codziennej pielęgnacji, gdyż włosy są bardziej podatne na uszkodzenia.

Inne usługi fryzjerskie dla kobiet

 • pielęgnacja
 • modelowanie
 • loki / fale
 • fryzura koktajlowa
 • fryzura ślubna
 • kolor jednolity
 • słoneczny refleks
 • dekoloryzacja
 • przedłużanie / zagęszczanie włosów
 • pielęgnacja skóry głowy (peeling)
 • tonowanie
 • rekonstrukcja włosów
 • metamorfoza

Co nas wyróżnia?

Nasz salon fryzjerski to miejsce do którego klientki lubią wracać. Nawiązują świetny kontakt z fryzjerem, dzięki czemu każda potrzeba jest dokładnie omówiona i zrozumiana, a ich końcowa fryzura modna, dopasowana do karnacji, stylu, potrzeb. Miejsce, w którym panuje domowa, miła atmosfera. To nie jest zwykły salon fryzjerski. To miejsce spotkań przy pysznej kawie lub kieliszku prosecco, wśród świeżych kwiatów i przyjemnie rozchodzącego się zapachu palo santo. Na co jeszcze może liczyć klientka w naszym salonie?

 • strefę VIP – dla pragnących szczególnej prywatności
 • rozbrzmiewającą muzykę na żywo – w jednym z pomieszczeń znajduje się pianino, do którego Dawid uwielbia zasiadać w wolnych chwilach
 • przestrzeń lokalu pozwalającą na ogromny komfort indywidualnej pracy ze stylistą

W tak przyjaznych warunkach każde cięcie, koloryzacja czy pielęgnacja to miłe doświadczenie dla każdej kobiety.

Jak poznajemy potrzeby naszych klientek?

Oczekiwania naszych klientek poznajemy podczas konsultacji, gdzie szczególną uwagę zwracamy na kierunek włosów, ich strukturę czy kondycję. Każdy dobry fryzjer damski powinien wsłuchać się w oczekiwania kobiety której włosami będzie się zajmować, a strzyżenie dopasować tak, by tworzyło spójną całość ze stylem czy wykonywanym zawodem. Po ustaleniu i zaakceptowaniu przechodzimy do mycia w wydzielonej, zamykanej w salonie strefie – by każda pani mogła czuć się możliwie jak najbardziej komfortowo. Oczyszczanie głowy łączymy z przyjemnym masażem, ale dzięki naszym fotelom, za pomocą jednego przycisku, nasze klientki mogą pozwolić sobie również na masaż ciała :).

Modne strzyżenia damskie

Opinie naszych klientek

Fryzjer damski Warszawa – Dawid Krynicki

Dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu, nasi fryzjerzy sprawią, że będziesz wyglądać pięknie. Przy odpowiedniej koloryzacji i strzyżeniu podkreślą Twoje atuty wydobywając Twój seksapil. Podpowiedzą, jak czesać i pielęgnować włosy w domu. Będziesz czuć się młodziej i pewniej. Namalujemy uśmiech na Twojej twarzy.