Menu Zamknij

Keratyna BUDUJE, nie rujnuje.

Fryzjer warszawa Centrum, Salon fryzjerski warszawa centrum, Dobry fryzjer warszawa, Fryzjer warszawa cennik, Fryzjer śródmieście, Fryzjer męski Warszawa centrum, Fryzjer damski warszawa centrum, Najlepszy fryzjer w Warszawie

Opowiem Wam dziś na czym polega pielęgnacja włosów INOAR w moim salonie.

Jest to zabieg odżywiający i prostujący dla osób, które nie radzą sobie z doprowadzeniem swoich włosów do właściwego stanu. Zabieg jest dla wszystkich, lecz nie wszyscy go potrzebują. 🙂

Niektórzy nie są w stanie poświęcić rano godziny na mycie i modelowanie lub prostowanie . (Zwracając uwagę na to, że częste prostowanie i modelowanie niszczy nasze włosy) Ogromną zaletą po zabiegu jest to, że spokojnie możemy odstawić prostownice i modelowanie na bok. Włosy po wyschnięciu są nawilżone i gładkie Także, zamiast codziennie je niszczyć wysokimi temperaturami, można dostarczyć im potrzebnych składników i mieć spokój na od 3do5 miesięcy. To zabieg, który ma na celu odbudowę struktury włosa. Dzięki zawartości witamin i protein w swoim składzie nawilża je, nadaje im blask, włosy robią się sypkie i miękkie w dotyku. Zabieg jest to dla osób ,które mają suche, matowe włosy, puszące się i ciężkie do ogarnięcia. Teraz przedstawię wam jak to wygląda (krok po kroku).

GOTOWI! No to jazda! 🙂

  1. Wszystko zaczynamy od porządnego umycia włosów specjalnym szamponem, który usunie zanieczyszczenia.
  2. Suszymy włosy !
  3. Sokładnie nakładamy balsam keratynowy
  4. Zostawiamy na 20 minut
  5. Znów suszymy włosy w 100%
  6. Prostujemy pasmo po paśmie (temperatura jest dobrana indywidualnie w zależności od grubości, stopnia zniszczenia i koloru włosów)

Tego samego dnia nie spinamy włosów, nie korzystamy z basenu sauny ani solarium. Następnego dnia myjemy włosy produktami specjalnie do tego przeznaczonymi. Włosy po zabiegu staną się lśniące i gładkie. Będą odżywione, mocniejsze, bardziej odporne na uszkodzenia i negatywne czynniki zewnętrzne. Rano po umyciu nie będzie konieczności prostowania lub modelowania. Efekt utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy.

Inoar pielęgnacja, keratynowe prostowanie. To zabieg który ma na celu odbudowę struktury włosa. Dzieki zawartości witamin i protein w swoim składzie nawilża je, nadaje im blask, włosy robią się sypkie i miękkie w dotyku. Jest to dla osób które maja suche, zniszczone, matowe włosy, puszace się i ciężkie do ogarnięcia z rana.

Umów się na konsultację i dowiedz się więcej o zabiegu w naszym salonie 🙂

TEL: 690 01 99 01