Menu Zamknij

Fryzjer męski – trendy 2020

Stylizacje powinny być męskie, idealnie ostrzyżone, ułożone w lekkim nieładzie bądź utrwalone przy pomocy pasty. Cięcie musi być umiejętnie wykonane i pasować do owalu twarzy. Wtedy ułożenie włosów nie będzie sprawiać problemu.

Włosy do ramion

Ten romantyczny trend zadomowił się znów na dobre – i dobrze! Królują w nim proste włosy, opadające na ramiona. W takiej opcji można swobodnie bawić się przedziałkiem. Wygodna opcja – np. sportowa – to włosy związane z tyłu głowy.

Artystyczny nieład

Fryzjer warszawa Centrum, Salon fryzjerski warszawa centrum, Dobry fryzjer warszawa, Fryzjer warszawa cennik, Fryzjer śródmieście, Fryzjer męski Warszawa centrum, Fryzjer damski warszawa centrum, Najlepszy fryzjer w Warszawie

Wygląda dobrze z prostymi i kręconymi włosami. Dobra dla włosów krótkich, średnich jak i długich. Wyjątkowo praktyczna. Podkreśla swobodne usposobienie i luz.

French Crop

Znana jest Wam postać Thomasa Shelby z serialu Peaky Blinders? Jeśli tak – z pewnością kojarzycie tą fryzurę. Bardzo możliwe, że to właśnie ta postać jest odpowiedzialna za ten trend. Pasuje do każdego typu włosów i do każdego wieku. Jest bardzo praktyczna i w zasadzie bezobsługowa.

Side Part

To klasyczna fryzura z przedziałkiem na bok. Znakomicie sprawdza się w wersji biznesowej, ale także w tej casual. Długość włosów nie ma specjalnego znaczenia, ale w przypadku tej stylizacji – będziesz musiał jej poświęcić trochę czasu i uwagi.

Slick Back

Trzymając się terminologii filmowej – fryzura znana doskonale z filmów gangsterskich. W dzisiejszych czasach bardzo modna w środowisku hipsterskim. Brodacze z gładkim zaczesem do tyłu to widok dość częsty na ulicy w 2020 roku.

Quiff

Delikatne fale na włosach to jedna z najstarszych i ponadczasowych fryzur męskich. Pasuje do wszystkich rodzajów twarzy, włosów, a nawet zarostów. Jest uniwersalna w kwestii ubioru. Podobna do pompadoura.

Pompadour

Fryzura rozpromowana przez Elvisa. Dziś – w wersji nowoczesnej – regularnie stosowana przez m.in. Davida Beckhama. To jedna z bardziej wymagających fryzur. Warto zaprzyjaźnić się ze szczotką i suszarką oraz zarezerwować codziennie trochę czasu przed lustrem.

Udercut

Jedna z bardziej charakternych, męskich fryzur. Boki ekstremalnie krótkie, a góra długa? Taki właśnie jest Undercut. Bez trudu rozpoznasz je u facetów. Czysty rock’n’roll z mocnym pazurem.

Na żołnierza

Jeśli brak Ci czasu i cierpliwości – ta opcja jest dla Ciebie. Zdecydowanie najwygodniejsza z wymienionych. Boki i tył bardzo krótkie. Góra tylko odrobinę dłuższa, ale nie na tyle, by przeszkadzać Ci w codziennych misjach i wyzwaniach.

Buzz cut

Najprostsza i najbardziej komfortowa fryzura męska w dziejach, czyli w dużym skrócie: włosy przycięte na dosłownie kilka milimetrów. Bardzo męsko – tym bardziej kiedy zapuściłeś brodę.

Na zakola

Na zakola są tylko dwie rady. Pierwsza zakłada krótkie cięcie. Druga wręcz odwrotnie – dłuższe grzywki opadające na czoło w klimacie messy. Wybór zależy od człowieka. To zawsze decyzja osobista.

Męskie, topowe stylizacje w 2020 roku to naprawdę potężny wachlarz możliwości. Warto pamiętać, żeby dobrać fryzurę do kształtu twarzy i własnego stylu. Wtedy nie tylko będziesz się cieszył nowym wyglądem, ale także poczujesz się pewniejszy siebie i będziesz się znakomicie prezentował.