Menu Zamknij

Trendy we fryzurach ślubnych 2021

Każda panna młoda, która wybrała już swoją wymarzoną suknię, stoi przed jeszcze większym wyzwaniem – podjęciem decyzji, w jakiej fryzurze chciałaby pokazać się zgromadzonym gościom. Miękkie fale, warkocz, finezyjne upięcie, a może kucyk? Poznaj 11 najmodniejszych fryzur ślubnych w 2021!

Delikatne loki

Fryzjer warszawa Centrum, Salon fryzjerski warszawa centrum, Dobry fryzjer warszawa, Fryzjer warszawa cennik, Fryzjer śródmieście, Fryzjer męski Warszawa centrum, Fryzjer damski warszawa centrum, Najlepszy fryzjer w Warszawie

Nie ulega wątpliwości, że w najpiękniejszym dniu swojego życia, wiele kobiet decyduje się na rozpuszczenie włosów. Za jedną z najlepszych propozycji można uznać delikatne loki, które nadadzą kobiecie uroku. W 2021 roku, warto postawić na fale zaczesane na bok lub loki w stylu retro, ponieważ to właśnie one będą najmodniejsze.

Lekkie, puszyste warkocze

W modzie ślubnej na bieżący rok znajdzie się także coś dla fanek warkoczy. Obecnie, modne są warkocze lekkie, aczkolwiek pełne objętości. Świetną propozycją jest modny od lat warkocz dobierany. Argumentem przemawiającym za tym, dlaczego warto wybrać akurat tę fryzurę jest fakt, że jest ona trwała – nawet bez zastosowania dużej ilości lakieru do włosów będzie dobrze prezentować się przez kilka godzin.

Luźny kok

Jeśli chodzi o fryzurę ślubną, kok jest elegancką, a zarazem ponadczasową propozycją – tak naprawdę, zawsze jest w modzie. Niski czy wysoki – zawsze nadaje kobiecie ogromnej klasy. Najważniejsze jednak, aby mieć na uwadze, aby był luźny – wówczas będzie wyglądał bardziej efektownie. Kok można wzbogacić o ozdobę, np. spinkę lub delikatną, cienką opaskę wykonaną z koralików.

Połączenie warkocza z kokiem

Sporym hitem ślubnym w 2021 roku mogą okazać się także warkocze upięte w koki. Propozycja ta jest wprost idealna dla kobiet, które lubią nowoczesny look.

Włosy upięte kucyk

Klasyczny kucyk – w tym przypadku, modny w tym sezonie ślubnym będzie zarówno wysoka, jak i niska fryzura. Włosy mogą zostać jedynie lekko pofalowane, aczkolwiek najlepiej, aby były one idealnie proste. Można także część włosów upiąć w warkocz. Co więcej, włosy warto nabłyszczyć, aby nabrały „świeżego” wyglądu.

Fryzura w stylu boho

Spięte czy rozpuszczone? Jeśli panna młoda nie potrafi zdecydować się, jaką fryzurę powinna wybrać, może zainteresować ją romantyczna fryzura w stylu boho. Mimo że jest ona bardzo prosta, w połączeniu z suknią ślubną może prezentować się bardzo efektownie.

Wysokie upięcie

Wysoko uniesione upięcie, ułożone w niedbały sposób – nie tylko jest to szykowna, ale również niesamowicie seksowna fryzura ślubna.

Powrót do lat 60-tych

Mocno podpięte włosy, luźno, lekko przygładzona grzywka, tył włosów mocno natapirowany. Fryzura w stylu lat 60-tych również została uznana za modną fryzurę ślubną w 2021 roku.

Irokez z węzłów

W dużym skrócie, fryzura ta stanowi połączenie dwóch rodzajów warkoczy, które zostaną spięte w kucyk. Jest to idealna propozycja dla kobiet chcących odsłonić szyję.

Fryzura z kwiatem

Bez względu na to, jaką fryzurę wybierze panna młoda (wysoki kok, niski kok, długi warkocz czy rozpuszczone, pofalowane włosy), fryzurę można wzbogacić w ozdobę w postaci kwiatu. Za modne można uznać także wianki, które nadają naturalnego wyglądu. Jeśli chodzi o kolor kwiatu, jaki należy wybrać, jest to czerwony lub jasny – różowy, kremowy, biały.

Fryzura z ozdobą – spinki, opaski, korona

W 2021 roku królować także będą wszelkiego rodzaju ozdoby z pereł – spinki, opaski, itp. Natomiast zamiast welonu lub diademu, warto postawić na koronę. Fryzury z dodatkami również są absolutnym hitem!

Dokonując wyboru należy jednak pamiętać, że fryzura nie tylko ma być elegancka, efektowna i olśniewająca, ale przede wszystkim – pasować do kształtu twarzy, urody i sukni ślubnej panny młodej. Warto więc skonsultować go ze swoim fryzjerem.