Menu Zamknij

Trendy fryzjerskie na nadchodzącą jesień.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy Wam o problemie typowo letnim, czyli jak chronić włosy przed słońcem?. Dziś idziemy o krok dalej i pozwolimy sobie wytypować 3 najważniejsze trendy w świecie fryzur na zbliżającą się jesień 2020. Lato bezwzględnie należało do boba z ukierunkowaniem na krótszą jego wersję, czyli francuską. Czy nastąpi jego kontynuacja? A może będzie rządził w odmienionej wersji? Rozwiewamy Wasze wątpliwości poniżej.

Włosy do ramion.

Fryzjer warszawa Centrum, Salon fryzjerski warszawa centrum, Dobry fryzjer warszawa, Fryzjer warszawa cennik, Fryzjer śródmieście, Fryzjer męski Warszawa centrum, Fryzjer damski warszawa centrum, Najlepszy fryzjer w Warszawie

Jeśli chodzi o długość – my idziemy zdecydowanie w kierunku włosów do ramion, a dokładnie do linii obojczyka. To bardzo wygodna opcja z szeregiem praktycznych zastosowań: przede wszystkim wersji klasycznej na spotkania biznesowe bądź wyjścia wieczorowe albo wersji spiętej na czubku głowy na okazje luźniejsze.

Odsłaniająca czoło grzywka

Koniec z grzywkami do brwi, zasłaniającymi w pełni czoło. Nadchodzi wersja luźniejsza i bardziej swobodna. Nazywana „curtain bangs” i promowana od jakiegoś czasu przez Sabinę Socol. Pasuje praktycznie każdemu!

Pixie Cut

Dla fanów krótkich cięć gwiazdą wieczoru powinna być fryzura znana z wizerunków takich gwiazd jak Mia Farrow czy Zoe Kravitz, a której królową była Audrey Hepburn. To fryzura charakteryzująca się krótkimi bokami i tyłem, a dłuższą górą. No i ta charakterystyczna grzywka!

A co z najpopularniejszym dziś bobem? Nie mamy nic przeciwko, ale proponowalibyśmy wersję dłuższą, z cięciem na linii żuchwy. Włosy powinny być obcięte jak od linijki. Będzie to wersja grzeczniejsza, ale jak wiadomo czas wrócić do szkoły i pracy J