Keratyna BUDUJE, nie rujnuje.

Październik 8, 2018 - 3 minutes read

Opowiem Wam dziś na czym polega pielęgnacja włosów INOAR w moim salonieJest to zabieg odżywiający i prostujący dla osób, które nie radzą sobie z doprowadzeniem swoich włosów do właściwego stanu. Zabieg jest dla wszystkich, lecz nie wszyscy go potrzebują. 🙂

Niektórzy nie są w stanie poświęcić rano godziny na mycie i modelowanie lub prostowanie . (Zwracając uwagę na to, że częste prostowanie i modelowanie niszczy nasze włosy) Ogromną zaletą po zabiegu jest to, że spokojnie możemy odstawić prostownice i modelowanie na bok. Włosy po wyschnięciu są nawilżone i gładkie Także, zamiast codziennie je niszczyć wysokimi temperaturami, można dostarczyć im potrzebnych składników i mieć spokój na od 3do5 miesięcy. To zabieg, który ma na celu odbudowę struktury włosa. Dzięki zawartości witamin i protein w swoim składzie nawilża je, nadaje im blask, włosy robią się sypkie i miękkie w dotyku. Zabieg jest to dla osób ,które mają suche, matowe włosy, puszące się i ciężkie do ogarnięcia. Teraz przedstawię wam jak to wygląda (krok po kroku).

GOTOWI! No to jazda! 🙂

*Wszystko zaczynamy od porządnego umycia włosów specjalnym szamponem, który usunie zanieczyszczenia. *suszymy włosy ! *dokładnie nakładamy balsam keratynowy *zostawiamy na 20minut *znów suszymy włosy w 100% *prostujemy pasmo po paśmie (temperatura jest dobrana indywidualnie w zależności od grubości, stopnia zniszczenia i koloru włosów) Tego samego dnia nie spinamy włosów, nie korzystamy z basenu sauny ani solarium. Następnego dnia myjemy włosy produktami specjalnie do tego przeznaczonymi. Włosy po zabiegu staną się lśniące i gładkie. Będą odżywione, mocniejsze, bardziej odporne na uszkodzenia i negatywne czynniki zewnętrzne. Rano po umyciu nie będzie konieczności prostowania lub modelowania. Efekt utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy.

Inoar pielęgnacja, keratynowe prostowanie. To zabieg który ma na celu odbudowę struktury włosa. Dzieki zawartości witamin i protein w swoim składzie nawilża je, nadaje im blask, włosy robią się sypkie i miękkie w dotyku. Jest to dla osób które maja suche, zniszczone, matowe włosy, puszace się i ciężkie do ogarnięcia z rana.

Umów się na konsultację i dowiedz się więcej o zabiegu w naszym salonie 🙂

TEL: 690 01 99 01

Tags: , , , , , ,